» » » Загальний пристрій робочого місця комбайна

Загальний пристрій робочого місця комбайна

На прибиранні різних культур параметри повітряного середовища в зоні майданчики водія змінюються в широких межах. Ступінь запиленості при роботі комбайнів з измельчителями може досягати 700 1000 мг /м3 (допустима норма 4 мг /м3). Температура повітря в період збирання -10 + 45 ° С. Вологість повітря 45 95%.

При створенні комбайнів «Дон» було поставлено завдання максимально полегшити роботу комбайнера за рахунок оснащення робочого місця: системами вентиляції з тонкою фільтрацією повітря, кондиціонування або опалення; сервомеханизмами, що знижують зусилля на важелях управління; елементами захисту робочого місця від шкідливих рівнів шуму та вібрації.

Робоче місце включає в себе майданчик водія, на якій зосереджені всі основні органи управління комбайном, і кабіну, обладнану різними системами.

Майданчик з кабіною встановлюють на чотирьох гумових подушках, закріплених болтами на рамі моторної установки.

Під час роботи в будь-яких погодних умовах двері кабіни повинні бути щільно закриті. Температура в кабіні 18 24 ° С, а ступінь запиленості не більше 4 мг /м3. Гумові амортизатори і шумо-виброизолирующие матеріали дозволяють знизити рівень вібрацій і шуму до санітарних норм.

Кабіну оснащують приладами і сигналізацією по всім необхідним параметрам моторної установки, гідросистеми і робочим органам комбайна, а також системою електронного контролю.

На комбайні «Дон» механізатор може безпосередньо з кабіни усувати забивання шнека жатки, похилої камери, молотильного барабана, виконувати поворот вивантажувального шнека і вивантажувати зерно будь-якої вологості.

Багато операцій з управління комбайном виконують за допомогою електрогідравлічних розподільників простим натисканням клавіші.
Схожі публікації по темі: