» » » Задній контрпривода комбайна

Задній контрпривода комбайна

Задній контрпривода встановлюють в задній частині молотарки на комбайнах з Копичник або подрібнювачем.

На комбайні з Копичник вал знаходиться шарикопідшипниках з фланцевими корпусами. На правом його кінці розміщують приводний шків на шпонке і закріплюють гайками, а на лівому -шківи і запобіжну муфту із зірочкою приводу половонабівателя.

Запобіжна муфта діє таким чином. При нормальному навантаженні на механізми копичник зірочка приводиться в дію від шківа через провідну маточину й фрикційні диски. Як тільки навантаження перевищить допустиму, опір на провідній зірочці зростає. Провідна маточина муфти почне пробуксовувати щодо веденого диска із зірочкою. Рух механізмів копичник припиняється.

На комбайні з подрібнювачем вал також розташований в шарикопідшипниках з фланцевими корпусами.

На правому кінці вала на шпонках встановлюють приводний шків і шків приводу шнека подрібнювача, а на підшипниках - шків приводу измельчающего барабана. Всі шківи затягують гайками. На лівому кінці на шпонках кріплять барабан приводу половонабівателя, а також шківи, які закручують гайками. Технічне обслуговування задніх контрпривода полягає в змазуванні через 60 мото-год опорних підшипників вала солідолом З ГОСТ 4366-76.
Схожі публікації по темі: